Кошик
1644 відгуків
Жуковського, 44, Первомайск, Україна
+380 (96) 679-73-74
+380 (66) 073-74-19
Nogtevik - Матеріали для нарощування нігтів та покриття гель лаком

Праймер,його властивості та різновиди

Праймер,його властивості та різновиди

Для чого потрібен праймер для нігтів?

Що таке основа для нігтів?

Праймер - це необхідний матеріал для нарощування/корекції нігтів, який виконує важливу функцію у підготовці нігтя до подальшої роботи. Це обов'язкова засіб, що використовується при моделюванні нігтів гелем, полигелем, гель-лаком, акрилом. Основне завдання праймера, це знежирити поверхню нігтя і поліпшити зчеплення нанесеного надалі штучного покриття.

Праймер застосовується після дегідратору і перед нанесенням бази, тим самим дезінфікує і знежирює ніготь. Має рідку текстуру.

Які бувають праймера?

В даний час існують два різновиди виду праймера:

1.Кислотний;

2.Безкислотний.

Кислотний вважається більш агресивний, так як кислота пом'якшує поверхню нігтя, в слідстві чого, піднімають лусочки рогового шару і забезпечують хороше зчеплення з гелем або іншим матеріалом.

Безкислотный выполняет функцию двухстороннего сцепления, после его нанесения изменяется состав кислотно-щелочного баланса ногтя, делая максимально приближенным к искусственному покрытию.

Обычная форма выпуска прймера - это бутылочка с кисточкой. Наносится на центральную часть ногтя, предварительно промокнув кисточку об безворсовую салфетку, не дотрагиваясь до кутикулы и кожи. Подождать полного высыхания без использования лампы.

При высыхании кислотного праймера, остается белый налет и это вполне нормальное явление. При высыхании безкислотного, ноготь остается в обычном состоянии.

Яким користуватися праймером, це лише ваш вибір, все залежить від змісту кислоти в ньому. Кислотний праймер складається з метакрилової кислоти з якою треба вміло працювати. Тому він призначений більше для професійного використання. Безкислотний підходить всім і навіть початківцям новачкам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner